Gizlilik Politikası

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

– 24ayargumus.com’u ziyaret etmek için herhangi bir kişisel bilginizi vermeniz gerekmez, ancak üye olmak ve alışveriş yapmak için bazı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

– 24ayargumus.com’a verdiğiniz kişisel bilgilerin gizliliğine saygılıdır, bu bilgileri üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlarla paylaşmaz.

– 24ayargumus.com’dan alışveriş yapılan bilgisayarların IP adresleri, herhangi yasadışı bir durumda yasal mercilere iletilmek üzere kayıt altında tutulur.

– 24ayargumus.com’da alışveriş güvenliği 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) Protokolü ile sağlanmaktadır. Elektronik ortamda gerçekleştirilen ve güvenli bilgi akışının sağlanmasının gerekli olduğu sistemlerde bir standart olan SSL Protokolü sayesinde, alışveriş yaparken girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz, 24ayargumus.com'dan bağımsız olarak şifrelenerek, bankanızın sanal pos sistemine güvenli olarak iletilir.

– 24ayargumus.com bazı dönemlerde üyelerine kampanyalar, yeni ürünler hakkında bilgilendirme yapabilir. Bu bilgilendirmeyi alıp almamak üyenin istediğine bağlıdır. Hesap Bilgileri bölümünden bu seçim yapılabilir.

– 24ayargumus.com’u kullanıldığında, yukarıda yazılı hüküm ve koşulları kabul edilmiş sayılır.